Jazyk Jazyk

Blogy Blogy

Zpět

Golf v Vinpearl Luxury Nha Trang

Vinpearl Resort Vietnam je luxusním, idylickým, romantickým a velmi atraktivním letoviskem s modrým mořem, bílým pískem, jasným sluncem a svěžími kokosovými palmami. Zároveň zůstává stylovým resortem, který se stal jedničkou nejen mezi vietnamskými hotely. Nachází se na samostatném ostrově, který nese název Hon Tre Island. Je domovem pro 84 nádherných pobřežních vil, kde i vy můžete strávit svou dovolenou.

Hotel oslní každého návštěvníka nejkrásnější přírodní pláží v Nha Trang, nejmodernějším venkovním bazénem v jihovýchodní Asii a také prvotřídními lázněmi a kosmetickými službami. Přijďte a nechte svoji duši plout v mírumilovné přírodě okolo Vinpearl Nha Trang, které probudí všechny vaše smysly díky dokonalosti každodenních služeb. Pochopíte, proč byla resortu dána přezdívka „Tropický ráj“, „Vietnamská perla“ či „Květina pobřeží jižního moře“. Do Vietnamu přiletíte na letiště Cam Ranh International Airport, odkud se k resortu svezete autem (40 minut) a následně lodí (7 minut). V cestovní kanceláři TUN Travel Vám zájezd připravíme na klíč

V cestovní kanceláři TUN Travel stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na zájezdy do Vietnamu se specializujeme již po mnoho let a zemi známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV pojišťovny. Naši zaměstnanci Vietnam opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb.

Kategorie a vybavení pokojů Vinpearl
Vinpearl Luxury Nha Trang se pyšní 84 luxusními vilami, které předčí všechna vaše očekávání. Jsou postaveny v neoklasicistním stylu a vytvářejí romantickou a harmonickou atmosféru s dostatkem soukromí. Kromě krásných výhledů na moře a soukromého přístupu k bazénu mají některé vily krásné balkony, kde se můžete vyhřívat na slunci nebo romantické zahrádky ve vnitroblocích, které přetékají zelení.

Za zmínku rozhodně stojí i luxusní vybavení, které zahrnuje HD TV s více než 100 kanály v mnoha jazycích, zábavní systém, vysokorychlostní připojení k internetu, chladič na vína, kosmetika, mořské soli, svíčky, telefon, župany, karimatky a několik tradičních oděvů, jako je yukata (nosí se jako kimono) a sarong (zavinovací sukně z Malajsie). Postele jsou plné polštářů naplněných vůněmi, díky kterým se vám bude klidně spát.

Nabídka pokojů
Garden Villas (100 – 108 m², celkem 24) vás navrátí do stavu blaženosti, klidu a míru. Každá vila vám nabídne vlastní zahradu s bazénem, balkon, terasu, ložnici s obývacím prostorem a koupelnu.

Beach Front Villas (100 – 123 m², celkem 18) se nachází přímo na pobřeží, a tak jen otevřete dveře a vstoupíte přímo do vyhřátého písku pláže. Večer tu budete usínat za zvuků moře. K dispozici budete mít terasu, bazén a balkon. Navíc vás tu čeká pokoj pro hosty.

Duplex Villas (150 – 158 m², celkem 20) zahrnují ložnici, obývací pokoj, bazén, koupelnu a balkon. Jsou strategicky umístěny v kopci, a tak vám zaručí nejen ty nejlepší výhledy, ale i úžasné soukromí. Každá vila má dvě podlaží.

Grand Duplex Villas (182 – 214 m², celkem 15) vám poskytnou ještě větší prostor zahrnující ložnici, obývací pokoj, koupelnu, terasu, zahradu, hřiště a bazén. Každá vila má dvě oddělená podlaží.

Poolside Villas (100 – 123 m², celkem 6) jsou situovány podél hlavního hotelového bazénu. Nabídnou vám ložnici, koupelnu, bazén, balkon a terasu.

Presidential Residence (427 m², celkem 1) se stane vaším soukromým palácem. Představí vám dvě podlaží se dvěma ložnicemi, dvěma obývacími pokoji, jednou jídelnou, dvěma koupelnami, oddělenou toaletou, jacuzzi, saunou, třemi balkonu otočenými směrem k moři, zahradou, bazénem a altánkem.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Širokou nabídku pozemních a vodních sportů

- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku

- Víza do Vietnamu

- "Průvodce Vietnam" - kniha z edice Lonely Planet v češtině

- Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří - 9 stran

- Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi. Dítě do 4 let má pobyt i stravu zdarma.

Gastronomie a hotelové restaurace Vinpearl
Vinpearl Nha Trang vám poskytne nejen luxusní ubytování ve vilách, ale i přepychové stolování v restauracích, barech a saloncích, které byly speciálně navrženy tak, aby navodily pocit harmonie a majestátnosti – s výhledem na malebnou zátoku Nha Trang.

Vietnam Restaurant se nachází v prvním patře recepční budovy a vyznačuje se prostornými interiéry, které pojmou až 120 hostů. Styl vnitřních prostor je velmi elegantní, s vysokými stropy a velkými okny. Hosté sem chodí na obědy a večeře. Stolovat můžete uvnitř i venku u bazénu. Pochutnáte si zde na vietnamských specialitách.

Blue Lagoon Restaurant servíruje pokrmy z celého světa v luxusních a moderních prostorech s nádechem romantiky. Podávají se zde snídaně, obědy a večeře. Přípravu jídel můžete sledovat díky gastronomické show. Díky servisu In-Room Dining si můžete nechat připravit stolování i ve své vile a to 24 hodin denně. Na výběr budete mít ze západních jídel, z asijských i vietnamských specialit. Menu se mění každé dva týdny.

Golf v hotelu Vinpearl

Vinpearl Golf Club Nha Trang
Mistrovské hřiště paru 71 se nachází na vietnamském ostrově Hon Tre, v jedné z nejkrásnějších zátok na světě. Zaujme nejen moderní design hřiště s mnoha členitými jezírky, výhledy z každého odpaliště, výborné tréninkové podmínky a vybavení, ale i kvalita servisu. Vylepšit výsledek lze hned na druhé jamce, krátkém čtyřparu, kde stačí nezaleknout se okolní vody při ráně z týčka. Nejkrásnější a zároveň nejlehčí jamkou je třípar 13. jamky, který nabízí nádherný výhled na zátoku.

SPORT A WELLNESS
Právě jste se výborně naobědvali v restauraci, odpočinuli si ve stínu své vily a teď přemýšlíte, jak strávit odpoledne? Resort Vinpearl se o váš program postará. Najde pro vás vhodné sportovní vyžití, zábavné aktivity i zaslouženou relaxaci. Záleží jen na vás a vašich preferencích. Bazén. Toužíte se zchladit? Ponořte se do křišťálově čistých vod privátních bazénů svých vil nebo využijte hlavní bazén, který zaujímá plochu 3000 m². Otevřen je od osmé ranní do šesté večerní.

Tenisové kurty. Jsou vybaveny moderním světelným systémem, a tak si tu užijete skvělou hru ve dne večer, kdy se slunce sklání k západu. Každý den od půl sedmé ranní do deváté večerní. Posilovna. Nejste fanouškem venkovních sportů? Pak vás jistě potěší skvěle vybavená posilovna s velkými okny slibující krásný výhled na zátoku. Do těla si tu můžete dát každý den od šesté ranní d desáté večerní.

Wincharm Spa. Lázně se pyšní unikátní polohou přímo na pobřeží. Jedná se o rozkošné altánky z přírodních materiálů, které jsou postaveny na kůlech podál dřevěné cesty. V nich si můžete užít masáže za zvuků moře. Do lázní zavítejte od deváté ranní do desáté večerní.

Další
Komentáře