Razíme heslo #chytrazabava

 

Pomůžeme Vám přichystat zábavný program s naučným charakterem na Vaší firemní, nebo soukromou akci.

Svým kolegům, kamarádům či rodině umožníte nevšední zážitek, který může zaměstnat jejich tělo i mozek.

 

Science show

Při naší populárně vědecké show Vám představíme efektivní chemické a fyzikální pokusy, ze kterých Vám bude přecházet zrak. A co víc? Sami se stanete součástí naší show a pokusy si vyzkoušíte na vlastní kůži. Naším cílem je pobavit a vzdělávat. Doba trvání jedné show je cca 30 minut a předvedou Vám ji naši nejlepší performeři.

 

Minivěda

Pro zábavu Vaší firemní nebo soukromé akce, můžeme přichystat řadu minipokusů. Jedná se o atraktivní doprovodný program, zahrnující pokusy hlavně z fyziky, z chemie a dalších vědních oborů. Tato varianta zábavy není časově omezená a může probíhat nepřetržitě po celou dobu konání akce. Všechny pokusy jsou naprosto bezpečné a můžete si je vyzkoušet na vlastní kůži.

 

 

 

Gyroskop

Chcete zažít 3G přetížení, které zažívají piloti stíhaček nebo kosmonauti? S naším gyroskopem jsme schopni toho dosáhnout.

 

Virtuální realita

Hlavolamy

Potrapte své mozkovny při řešení našich hlavolamů. Těm méně trpělivým rádi pomůžeme a poradíme.

Skákací hrad pro nejmenší

 

Malování na obličej

Atraktivita vhodná zejména pro malé děti, které po našem "zmalování" ani nepoznáte.

 

Airbrush

Náš animátor Vám vykouzlí tetování, které jen tak někdo nemá. A pozor, oproti klasické "kérce" toto do týdne smyjete. Disponujeme řadou skvělých šablon, navíc jsme schopni Vám je připravit také na míru. Airbrush barvy jsou zdravotně nezávadné.

 

Laserová střelnice

Máte pevnou ruku a přesnou mušku? Vyzkoušejte to na naší laserové střelnici.

 

Speciální nafukovací balónky

Všechny firemní či soukromé akce jsou zábavnější, pokud jsou na nich nafukovací balónky. Vyberte si libovolnou barvu balónků a svůj vlastní originální potisk a my se postaráme o vše ostatní.